www.hotel-ubytovani.com
Penzion Uherské Hradiště Na Stavidle - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle -  je k dispozici připojení na internetPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - disponuje kavárnouPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - přijímá kreditní karty VISAPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Uherské Hradiště Na Stavidle - na pokojích je telefon
 

Penzion Na Stavidle
Na Stavidle 453, Uherské Hradiště 68601
Česká Republika
Pension-Uherske-Hradiste-Na-Stavidle@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Na Stavidle ubytování Uherské Hradiště Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Na Stavidle - ubytování Uherské Hradiště | Vítejte

 
Penzion Uherské Hradiště Na Stavidle Penzion Na Stavidle, se nachází v centru královského města Uherské Hradiště. Penzion na stavidle hostům nabízí přátelské prostředí nekuřáckého penzionu s dalšími službami pro spokojený pobyt. Pokud jste přijeli poznat město a krásy regionu, pak jste na správném místě.

Ubytování:
Penzion Na Stavidle disponuje celkem 18 pokoji s maximální ubytovací kapacitou 46 osob (36 lůžek, 10 přistýlek). Z toho je v nabídce 5 pokojů s kuchyňským pultem (2 apartmánového typu).

Všechny pokoje mají přístup do dvou prostorných, plně vybavených kuchyní. Součástí vybavení všech pokojů je LCD televizor, malá lednice, sociální zařízení a bezplatná možnost připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

Gastronomie:
Hosté penzionu Na Stavidle v Uherském Hradišti mohou využít podávání energetických snídání a přes den navštívit v okolí penzionu Na Stavidle jednu z mnoha restaurací, které nabízejí klasickou českou kuchyni.

Služby:
* Ubytovací služby bez stravy.
* WIFI připojení na pokojích.
* Televize.
* Možnost využití společné kuchyňky.
* Lednice na pokoji.
* Úschovna jízdních kol Služby za úhradu.
* Zapůjčení PC.
* Zajištění vinného sklepu včetně řízené degustace, občerstvení, popř. i cimbálové muziky(pro skupiny).
* Zpracování cyklistické trasy dle zadání.
* Zpracování turistické trasy dle zadání.
* Zajištění dalších společensko – kulturních a sportovních akcí dle zadání.
* Nabídka energetických snídaní (na požádání hosta jogurt, müsli, ovoce).

Tip na výlet:
Stará radnice : Jednou z dominant města je šikmá věž Staré radnice v Prostřední ulici. Jádro budovy pochází asi ze 14. století, přestavěna byla na přelomu 15. a 16. století, pozdější úpravy byly prováděny v 18. a 19. století. Poslední rozsáhlá rekonstrukce se uskutečnila v roce 1995.